Скинути пароль

  • ЗМІНА ВАЛЮТИ

Розширений пошук
Your search results
20.04.2015

Вибір Ділянки під будівництво

Кожен з багатьох мріє мати свій затишний куточок. Ще більше бажають мати свої просторі великі будинки, де можна не тільки вільно жити сім’єю, але і приймати гостей. У Рівному є дуже широкий вибір як готових будинків, в стилі «заселяйся і живи», так і окремих земельних ділянок, на яких Ви можете побудувати такий будинок, який саме Ви захочете. Найголовнішими перевагами земельних ділянок є інфраструктура, яка набирає швидкого розвитку і наявність поруч всіх проведених необхідних комунікацій.

Всі земельні ділянки, розташовані в районі Рівного, мають різне цільове призначення. Варто лише бути впевненим у виборі своєї землі та цілей, на які її купуєте. Є ділянки, які вдало підходять для будівництва власного приватного будинку з усіма вигодами на ділянці й асфальтованим під’їздом. Існують в Рівному також земельні ділянки, призначені для будівництва дач, де зручно приїхати під час відпустки відпочити. Так само є окремі земельні ділянки для ведення господарства, а саме для сільськогосподарських цілей. Для початківців або з досвідом ведення бізнесу є земельні ділянки для комерційних цілей. Інтернет переповнений пропозиціями щодо продажу, купівлі чи оренди земельних ділянок різного роду.

Оголошення по такому запиту містять:

  • площа земельної ділянки,
  • вид під’їзду,
  • наявність різноманітних видів комунікацій,
  • форму ділянки,
  • фотографії та ціну.

Покупець або орендар знають наперед, що буде купувати або знімати, і має уявлення про земельну ділянку. Тому не затягуйте з пропозиціями господарів землі, адже власником прекрасного ділянки в місті Рівне можете стати саме Ви.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.