Скинути пароль

  • ЗМІНА ВАЛЮТИ

Розширений пошук
Your search results
06.02.2014

Кращі місця для відпочинку в місті Рівне

Думаю, гостям, які вирішили завітати у місто Рівне, даний огляд закладів буде дуже корисний. Ми коротко зупинимось на цікавих місцях куди піти в Рівному, зробимо таку собі невеличку афішу Рівне.

Спочатку потрібно виділити ТЦ Екватор, який є таким своєрідним віддаленим центром різноманітних розваг. Віддалений він тому, що знаходиться майже на кінці міста (вул. Макарова, 23), але до Екватора дуже часто ходить багато маршрутного транспорту (в тому числі й безкоштовний – раз в 15-30 хв). ТЦ Екватор являє собою сукупність торгових залів, магазинів, а також розважальних центрів до яких входять:

  • каток на ковзанах;
  • боулінг Турбіна;
  • більярд;
  • 5D-кінотеатр
  • Мультипарк — розважальне місце для дітей, каток на роликах та інше.

ТЦ Злата Плаза, також являться досить популярним комплексом. Знаходиться Злата Плаза в центрі міста за адресою пл. Короленко. На подвір’ї знаходиться мініатюрний каток, який літом перетворюється в роликовий каток. Всередині та під подвір’ям знаходять магазини та розважальні заклади, найпопулярніші серед них: Леопарк – міні місто для дітей, МакДональдз та інші.

Крім того в ТЦ Злата Плаза та Екваторі досить часто відбуваються концерти та різноманітні молодіжні заходи, дату проведення яких Ви можете дізнатися, на інформаційних сайтах міста.

Рівне динамічне місто, з безліччю розважальних заходів та цікавих місць. Обирайте те, що вам до вподоби…

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.