Скинути пароль

  • ЗМІНА ВАЛЮТИ

Розширений пошук
Your search results
11.03.2015

Автономне опалення будинку

Постійне підвищення цін на газ, електрика, тверде паливо роблять звичайне опалення будинку занадто дорогим задоволенням. Автономне опалення будинку допоможе вирішити цю проблему не тільки з точки зору вартості, але і з більшою ефективністю екологічністю.

Головна перевага автономного опалення будинку в тому, що опалювальне обладнання такого типу працює незалежно від центральної мережі теплопостачання. І має куди більшу тепловіддачу.

Автономне опалення в Рівному

На сьогодні ринок пропонує кілька варіантів опалення будинку в Рівному. Один від одного вони відрізняються видом нагрівального елемента та спосіб отримання тепла. Найпоширеніші варіанти котлів:

  • Газовий;
  • Твердопаливний;
  • Електричний.

Ще рік тому газові котли займали левову частку на ринку опалення України завдяки своїй довговічності, і високим коефіцієнтом корисної дії. Але нинішня нестабільна ситуація на ринку газу і постійна зміна ціни, зводять його переваги нанівець.

Вихід на ринок електричного обладнання значно спростило життя споживачам. Адже для того, щоб його змонтувати та встановити не потрібно вносити зміни в архітектурний план будинку, змінювати розмір вікон або дверей. Таке опалення займає набагато менше місця в будинку і має високу ефективність. До того ж вона набагато безпечніше. Це підтверджується і тим, що на його встановлення не вимагається дозвіл державних органів.

У систему автономного опалення будинку крім самого котла включає і систему циркуляції теплоносія (води). Існує три виду системи водяного опалення:

  • Сталеві труби;
  • Металопластикові труби;
  • Мідні труби.

Крім цього теплоносій може циркулювати в системі природно і примусово, тобто з використанням насоса. Звичайно, другий варіант більш ефективний, але спричинить додаткові витрати.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.