Житловий комплекс Соцтаун

1.10.2015

Житловий комплекс Соцтаун

Житловий комплекс Соцтаун – це ваша можливість жити в комфортних умовах на природі, та ще й недалеко від Києва. Щоб потрапити в селище Чайка потрібно всього лише проїхати 2 км по Житомирській трасі. І це зусилля буде винагороджено стократно. Чисте повітря без звичної для міського жителя домішки вихлопних газів, ароматний сосновий ліс – все це чекає вас в нашому житловому комплексі .

Відмінною рисою житлового комплексу «Соцтаун» є той факт, що це житло економ-класу . А значить, дозволити його собі може кожен, хто має стабільну роботу і дохід. До того ж вартість квартири в новосторойке за містом на порядок нижче, ніж у Києві, що створює додатковий бонус покупцю.

Свої клієнтам ми пропонуємо на вибір одно-, дво-, трикімнатні квартири з різною площею і плануванням. Тому не потрібно боятися того, що жити ви будете в звичайному радянському шпаківні. У нас все зовсім по-іншому: квартири сучасні і великі, з високим рівнем енергозбереження завдяки утепленому фасаду та металопластикових вікон.

Між Києвом і «Соцтауном» існує зручне транспортне сполучення, не тільки для тих, хто користується власним авто, але і для тих, хто їздить на автобусах і маршрутках.

До того ж, не дивлячись на те, що «Соцтаун» знаходиться на деякому віддаленні від центру, тут все одно дуже розвинена інфраструктура послуг. Ваших дітей завжди приймуть у сусідські школи і дитячі садки. Поблизу також можна знайти аптеки, відділення банків, перукарні, тренажерні зали і продуктові магазини. Все це забезпечує вам спокійний вечір і, навіть вихідні, без потреби з'являтися у великому місті.

Також можете почитати про бругих комплексах та нерухомості:

« назад